Stav nemovitosti:
REZERVOVÁNO
Adresa: Vernířovice č.e.70
Obec:
Vernířovice
Zastavěná plocha:
178 m2
Zahrada: 1137 m2
Dispozice:
5+1
Cena:
6.990.000,- Kč

Představuji Vám ke koupi chalupu nacházející se obci Vernířovice, která je obklopena krásnou přírodou CHKO Jeseníky. Chalupa o zastavěné ploše 178 m2 je zasazena v udržované zahradě, jež nabízí dokonalé soukromí a sportovní vyžití. Zahrada o výměře 1137 m2 má dva vjezdy. Jde o přízemní zděnou stavbu s plastovými okny, která je rozdělena do dvou samostatných částí spojených chodbou. V “apartmánu” je pokoj pro 4 osoby, vlastní kuchyňka a koupelna. Zbylá část je tvořena společenským prostorem (jídelnou) s kuchyní a terasou, 3 ložnicemi (pro 2, 2 a 6 osob) a koupelnou se dvěma WC a dvěma sprchovými kouty. K dispozici je také prostorná vstupní chodba a technická místnost/lyžárna/, kde je momentálně umístěn kotel na tuhá paliva a také veškerá technologie k novému tepelnému čerpadlu. Z technické místnosti je přímý vstup na zahradu a také do nově vybudované sauny se sprchovým koutem. K ochlazení až 4 lidí lze využít ledovou vodu přímo z vlastní studny anebo skočit rovnou do potoka, který teče podél chalupy.

Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem s rozvody ÚT. K dispozici jsou také krbová kamna ve společenském prostoru. Ohřev vody je zajištěn dvěma samostatnými el. bojlery. Podlahy v pokojích jsou nově pokryty vinylem a ostatní plochy jsou převážně keramické. Interiér chalupy je laděn do přírodních dřevěných materiálů.

Venkovní posezení s krbem hned vedle potoka nabízí skvělý relax. V létě je na zahradě k dispozici bazén, houpačka a domeček pro děti, skluzavka, malé hřiště se sítí a ruské kuželky.

Vernířovice a přilehlé okolí nabízí opravdu celoroční sportovní i turistické vyžití s množstvím aktivit a zajímavostí. V létě převládá turistika či cyklo výlety všemi různými směry/Kouty nad Desnou, Termály Velké Losiny, Zámecký resort Sobotín, Praděd, PVE Dlouhé stráně atd/. Vzhledem k umístění chalupy, která je vzdálena pouhých 300 m od Skiareálu Brněnka je i zimní vyžití velmi bohaté. Na své si přijdou jak lyžaři, tak i milovníci bíle stopy, kteří mohou navštívit hned několik kvalitních Skiareálů /např. Oáza, Přemyslov, Kouty, ČHS, Kopřivná atd/.

Součástí naší nabídky je veškeré vnitřní i venkovní vybavení chalupy. Tudíž je vhodná nejen k privátnímu užívání a rodinné rekreaci, ale současně je možno chalupu i veřejně pronajímat. Chalupa má již řadu let vracející se klientelu, má své webové stránky a je rovněž registrována na portálech jako e-chalupy atd.

Chalupa bude k předání dle dohody. Více informací Vám rád sdělím osobně na níže uvedených kontaktech.

Apartmán:
16,45 m2
Kuchyňka apartmánu: 2,6 m2
Ložnice (velký pokoj):
18,33 m2
Pokoj:
9,5 m2
Pokoj:
8,8 m2
Kuchyň, jídelna:
19,5 m2
Koupelna + WC: 8,0 m2
Předsíň: 8,0 m2
Technická místnost (lyžárna):
16,0 m2
Sauna a sprchový kout: 3,5 m2
Chalupa Sedmidvory
Chalupa Sedmidvory
Chalupa Sedmidvory
Chalupa Sedmidvory
Chalupa Sedmidvory
Chalupa Sedmidvory
Chalupa Sedmidvory
Chalupa Sedmidvory
Chalupa Sedmidvory
Chalupa Sedmidvory
Chalupa Sedmidvory
Chalupa Sedmidvory
Chalupa Sedmidvory
Chalupa Sedmidvory
Chalupa Sedmidvory
Chalupa Sedmidvory
Chalupa Sedmidvory

Sjezdovky v blízkosti chalupy


 • Skiareál Brněnka – 300 m
 • Lyžařský areál Vernířovice – 1,5 km (bez zasněžování)
 • Skiareál Oáza – 12 km
 • Ski Park Hraběšice – 13 km
 • Skiareál Přemyslov – 15 km
 • Skiareál Kareš – 15 km
 • Ski Klepáčov – 15 km
 • Skiareál Kouty – 16 km
 • Jesenická magistrála (běžky) – 19 km autem

Tipy na léto

 

 • Termály Velké Losiny – 9 km
 • Lázně Velké Losiny – 9 km
 • Jízda na koni (Brněnka) – 300 m
 • Středisko ekologické výchovy Švagrov – 1 km
 • Zámecký resort Sobotín (Wellness) – 6 km
 • Ruční papírna Velké Losiny – 10 km
 • Zámek Velké Losiny – 12 km
 • Úniková hra na půdě Ruční papírny v Losinách
 • Skiareál Kareš – minikáry, bike park
 • Skřítek – 13 km pěšky
 • Dlouhé stráně (horní nádrž) – 15 km pěšky nebo lanovkou ze Skiareálu Kouty
 • Kouty nad Desnou: Naučná stezka Rysí skála s rozhlednou U medvěda
 • Kouty nad Desnou – sjezd na koloběžkách o délce 17 km
 • Rapotín – rozhledna Bukovka
 • Dolní Morava – Stezka v oblacích (40 km)

Neváhejte mě kontaktovat, rád Vám tuto nemovitost osobně představím

Cena za nemovitost: 6.990.000,- Kč

Máte zájem o nemovitost či o prohlídku? Napište mi!

Mám zájem o nemovitost - Chalupa Sedmidvory

GDPR

Reference

Byli jste spokojení s mou prací a přístupem? Dostali jste všechny informace? Proběhl obchod podle vašich představ?

Budu rád za vaše hodnocení Facebooku nebo na Googlu na Zdeněk Šupina - realitní makléř na Firmy.cz
Korektní a rychlé jednání, plná informovanost o prodávané nemovitosti, srozumitelné provedení celým procesem, empatický přístup, snaha přizpůsobit se klientům.

Tomáš Fajt

Pan Zdeněk Šupina je makléř, kterého bychom bezvýhradně doporučili nejenom našim přátelům a kolegům, ale naprosto každému, kdo by potřeboval služby realitní kanceláře. Služby realitní kanceláře RE/MAX jsou dokonalé. Pan Šupina je člověk, který je ochoten jakkoli pomoci, když klient se dostane do nějakého problému. My víme o čem mluvíme, protože i nás potkali nečekané problémy a starosti s prodejem bytu a následnou koupí nového. Pan Šupina je tu vždycky – připraven kdykoliv pomoci situaci okamžitě řešit, když se dostanete do problémů a vy víte, že pan Šupina vždycky pomůže problém vyřešit a cítíte se být v bezpečí. Pane Šupina, tolik, tolik Vám za všechno děkujeme.

Ivana Kranichová, Zdeněk Kranich

Pana Šupinu vřele doporučuji, spolupráci s ním hodnotím na výbornou. Jak při prodeji garáže, tak i při prodeji bytu byl s námi stále v kontaktu a vše dokonale vysvětlil. Pan Šupina je člověk na pravém místě.

Vřele doporučuji Ivana Káďová

S panem Šupinou byla jednoduše radost spolupracovat. Od rychlé domluvení prohlídky bytu, přes následnou telefonní i mailovou komunikaci, až po samotné předání klíčů a podepsání smlouvy. Pan Šupina je velmi ochotný člověk, problém nebyl ani s úpravou smlouvy. Rozhodně doporučuji a rád využiju služby i v budoucnu.

Moje zkušenost s realitní kanceláří ReMax v Šumperku předčila má očekávání. Od prvního jednání přes jednotlivé kroky až do finální fáze prodeje mé nemovitosti projevil pan Šupina vysokou míru profesionality, vstřícnosti, znalosti oboru i čistě lidského přístupu. Byla jsem vždy včas informována o všech změnách a podrobně mi byly vysvětleny všechny náležitosti. Byla jsem tak zbavena všech, i těch nejmenších starostí. Dovoluji si tvrdit, že spolupráce s panem Šupinou ze šumperského ReMaxu je sázka na jistotu.

Eva Kohutová

Byla jsem velice spokojená s přístupem pana Šupiny po celou dobu naší spolupráce hledání a koupi vhodného bytu pro mě. Díky jeho snaze se vše podařilo a jsem velice spokojená. Proto doporučuji jeho pomoc při prodeji, nebo koupi nemovitostí všem.

Marta Poštulková

Jsem velmi spokojen se službami pana Šupiny. Velmi rychle vše vyřizoval, dobře komunikoval. Vše mělo hladký průběh.

Vážím si jeho přístupu ke mě jako klientovi. Vřele doporučuji využít jeho služeb.

David Sláma

Služby byly velmi profesionální a vysoko nad rámec čistě pracovní spolupráce. Pan Šupina vysvětlil všechny fáze, které nás při prodeji nemovitosti čekaly, pomohl zařídit některé komplikované procesy, vždy si našel čas nejen při prodeji, ale i po něm. Poradil i další věci s prodejem spojené, které už by mohly jít mimo něj (převody energií, platba daně z nemovitosti v příštích letech, atd.). Velmi rád se na něj obrátím kdykoli budu ohledně nemovitostí cokoli potřebovat. Jeho služby mohu jen doporučit i ve srovnání s dalšími realitními agenty, se kterými jsem se do té doby setkal.

Zdeněk Papoušek

Neuvěřitelný odborník, zařídí úplně vše. Navíc příjemný člověk. Vřele doporučuji!

Pavel Kubelka

Vysoká profesionalita, korektnost, spolehlivost i osobní přístup zaručily hladký a bezproblémový průběh koupě nemovitosti. Byli jsme velmi spokojeni.

Dr. Alena Flamee

Top realitní makléř, velká spokojenost, o vše se postará a zařídí vše okolo vaší nemovitosti. Velice profesionální přistup a ochota. Příjemné vystupování.

Marián Veselý

S prací pana Zdeňka Šupiny jsme byli velmi spokojení. Vstřícnost, ochota, komunikace, pohotovost, rychlost a velmi milý lidský přístup, s tím se už tak často nesetkáváme. Ještě jednou moc děkujeme za pomoc, rady a vše, co jste pro nás udělal. Moc si toho vážíme a moc to pro nás bylo milým překvapením a urychlilo to celý proces prodeje. Doporučujeme pana Zdeňka Šupinu všem ostatním klientům, budete velmi spokojeni. Ještě jednou děkujeme.

Jiřina Ryšavá

“S panem Šupinou byla příjemná spolupráce, jeho přístup – jak po profesní, tak i osobní stránce byl perfektní. Jelikož jsme neměli s nákupem nemovitosti žádné zkušenosti, vše nám vždy ochotně vysvětlil a mohli jsme se na něj kdykoliv obrátit. Vřele doporučujeme.”

Miška Tesařová

“Pan Šupina je velice schopný makléř a myslím, že ohodnocení 5 hvězdiček je málo. Mohu jen a jen doporučit. Opravdu člověk na svém místě. Prodal nám už několik nemovitostí a v případě dalšího prodeje budeme řešit pouze a jen s ním. Vřele všem doporučuji!!! Děkujeme”

Karel Warenich

“Škoda, že se nedají dát známky jako ve škole, pouhé DOPORUČUJI je v případě pana Šupiny dost málo. Kdybychom byli ve škole, má to za 1* Je to profesionál, který je ale navíc empatický (když vidí emoce na pochodu, vytasí panáka a svým klientům dokáže poradit i po té osobní stránce. Není to jen o tom něco prodat/koupit, jde i o další servis a rady kolem (nehledě na to, že jsme z Brna ani jednou nemuseli přijet zbytečně, postaral se i o záležitosti na byťáku a ušetřil nám cestování). Cením si i toho, že zájemce o můj byt selektoval a já už se tak potkala jen s tím solidním (který byl zároveň i kupcem). Pokud hledáte slušného, zkušeného a milého “realiťáka”, pak jste na správné adrese.”

Monika Babincová

“S panem Šupinou jsme byli maximálně spokojeni. Dokázal poradit, předal nám veškeré informace a neměl problém vyřešit vše, co jsme potřebovali. Oceňujeme profesionalitu, výborný přehled a znalosti. Samozřejmě nechyběl ani osobní přístup.”

Denisa Švarcová

“Děkuji moc za super spolupráci panu Šupinovi. Velice příjemné a přátelské vystupování, o jakékoliv nové skutečnosti nás ihned informoval a vysvětlil další postup tak, abychom vše pochopili. Co bylo řečeno, bylo i dodrženo, celý prodej proběhl k naší maximální spokojenosti a pro nás bez jakékoliv starosti. Ještě jednou moc děkuji a všem mohu jen doporučit.”

Blanka Šebelová

“Vřele doporučuji.Pan Šupina je skvělý makléř,vše vysvětlí do hloubky a do detailu.Velice lidský a přátelský přístup.”

Lada Crhová

“Opravdový ” PAN ” realitní makléř, který ví co dělá a dělá to velice dobře a profesionálně. Všem 100% doporučuji!”

“Pana Šupinu bych určitě doporučila všem. Je ochotný a okamžitě řeší každou situaci”

“Profesionální obchodník na svém místě. Skvělá komunikace, ochota a rychlý obchod s lidským přístupem”

Martin Pich

“Spolupráce s panem Šupinou byla skvělá, určitě doporučujeme. Profesionál na svém místě a navíc s lidským přístupem. Vysvětlí, poradí i nad rámec “pouhého” prodeje nemovitosti.”

Blanka Dvorakova

“Pan Šupina opravdu spolehlivý makléř!!! Do detailu vysvětlí každý problém a kdykoliv řeší. Všem vřele doporučuji!!!”

Dana Kocourková

“Věcný a korektní přístup, efektivní tah na branku, rychlá reakce na průběh řešení – variantní řešení! Sympatický/empatický a přátelský způsob jednání se zákazníkem ústící v příjemný pocit zákazníka z veškerého jednání.”

“S panem Zdeňkem Šupinou byla příjemná spolupráce, jeho přístup – jak po profesní, ale i osobní stránce byl perfektní. Všem prodávajícím i kupujícím na trhu s nemovitostmi jeho služby vřele doporučuji.”

Kamil Krejčí

“Vstřícné a profesionální jednání a přístup”

“S panem Šupinou byla příjemná spolupráce, jeho přístup – jak po profesní, tak i osobní stránce byl perfektní. Jelikož jsme neměli s nákupem nemovitosti žádné zkušenosti, vše nám vždy ochotně vysvětlil a mohli jsme se na něj kdykoliv obrátit. Vřele doporučujeme.”

Markéta Tesařová

“Výborná kvalita služeb; 100% spolehlivost; vysoce profesionální přístup; rychlost v práci; přímá a jasná komunikace; příjemné jednání; vše vždy důkladně projednáno, zařízeno. Maximální spokojenost s poskytovanými službami. Vstřícný, zkušený a spolehlivý makléř. Určitě ho doporučím známým. Pan Šupina je muž na správném místě. Povedl se nám realizovat obtížný obchod a vše proběhlo naprosto perfektně i přes jisté překážky. Oceňuji okamžitou odezvu, férové jednání, vše vysvětlil do nejmenšího detailu. Vřele doporučuji.”

Zdeněk Gros

“Pan Šupina je naprostá špička ve svém oboru!!! Vždy profesionální přístup a hlavně velice seriozní jednání. To už se dnes jen tak nevidí. Jestliže obchod s reality, tak jedině s REMAX a panem Šupinou.”

Petr Kodeš

“Vstřícnost, zásadovost, kompletní servis a rychlý průběh celého obchodu od oslovení makléře až po samotný prodej naší nemovitosti.”

Dostálovi

“Spolupráce s panem Šupinou byla velice příjemná, je maximálně vstřícný a spolehlivý. Můžu jen doporučit.”

Helena Vondrková

“Dobrý den pane Šupino. Za Vaši službu můžu jen poděkovat. Zprostředkování, komunikace i vlastní prodej se povedl naprosto korektně. Dodržel jste smluvené termíny, nedošlo na žádné slibování. Odvedl jste naprosto profesionální práci bez zbytečných obstrukcí. V případě další potřeby, rád využiji Vaše služby”

Tomáš Mezera

“Pro pana Šupinu jednoznačně 5 hvězdiček za nadstandardní přístup ke komplikovanému prodeji mé nemovitosti, za férové a operativní jednání…..a jedna hvězda navíc za lidskost a mé osobní sympatie . Hledáte-li makléře, pak toto je každopádně ta nejsprávnější volba.”

Daniel Černoch