Stav nemovitosti:
NA PRODEJ
Adresa:
Jesenická 234, Rapotín 788 14
Obec:
Rapotín
Zastavěná plocha:
405 m2
Zahrada: 1 765 m2
Dispozice:
5+1
Cena:
7.490.000,- Kč

Představuji vám ke koupi rodinný dům v obci Rapotín u Šumperka. Nejde o žádnou moderní novinku, ale po generace udržovaný dům s historií, který nabídne dostatek prostoru pro velkou rodinu a místo pro vaše záliby. Dům má dvě obytná podlaží a menší příruční sklep.

Zastavěná plocha domu včetně nádvoří činí 405 m2. Parcela před domem o výměře 162 m2 je již nyní připravena pro parkování vašich aut či návštěv. Naprosté soukromí naleznete na zahradě za domem, která má krásnou rozlohu 1603 m2. Součet podlahových ploch obou nadzemních podlaží je přibližně 156 m2.

Dům v průběhu století doznal mnoha změn a v posledních 20 letech prošel řadou rekonstrukcí – nová je střecha, okna, fasáda, rozvody elektřiny a vody nebo kotel. Co se ale naštěstí nezměnilo, je místo, ve kterém je umístěný.

Místa je dost pro celou rodinu, protože vás v prvním podlaží čekají tři samostatné pokoje, komora, kuchyně a také koupelna. Vstup do druhého podlaží jej řešen prostorným dřevěným schodištěm, ze kterého vstoupíte do ložnice, podkrovního pokoje anebo do krásné prostorné koupelny. Odtud je přímý vstup do technické komory, kde je umístěn nový plynový kotel, který zajištuje vytápění celého domu včetně ohřevu vody.

Vzhledem k historii a migraci původních obyvatel domu, která se psala ve 20. a 30. letech 20. století se bohužel neuchovaly žádné plány. Níže vám představuji orientační dispozici jednotlivých podlaží a také krásné foto z roku 1937.

Rodinný dům v Rapotíně

Obě koupelny jsou po velmi zdařilé rekonstrukci, co myslíte? 13 m2 s vanou a velkým půlkulatým sprchovým koutem dělají z této koupelny v druhém nadzemním podlaží nádherné místo na relaxaci.

Rodinný dům v Rapotíně
Rodinný dům v Rapotíně

Podlahy v pokojích v celém domě jsou převážně dřevěné a chodby a koupelny jsou pokryty keramickou dlažbou. Okna jsou také dřevěná, stejně jako interiérové dveře.

Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. K dispozici je také přípojka el. energie a plynu.

A co lokalita samotná? Obec je výborně dostupná autem do Šumperka (cca 7 km), do Velkých Losin (cca 3 km) nebo třeba do Jeseníku (40 km). K dispozici je také velmi dobré vlakové či autobusové spojení. V obci je bohatý spolkový život, spousta akcí k dodržování tradic v průběhu celého roku. V Rapotíně žije aktuálně 3270 obyvatel a obec nabízí veškerou občanskou vybavenost. Hledáte-li klidný domov obklopený přírodou, jste na správné adrese.

PŮDORYS:

Rodinný dům v Rapotíně
Rodinný dům v Rapotíně

ORIENTAČNÍ DISPOZICE 1.NP /82 m2/

Obývací pokoj:
20 m2
Kuchyně: 13 m2
Pokoj:
10 m2
Pokoj:
10 m2
Komora:
7 m2
Koupelna:
6 m2
Chodba:
12,6 m2
Předsíň:
3,4 m2

ORIENTAČNÍ DISPOZICE 2.NP /74 m2/

Ložnice:
19 m2
Pokoj: 24,5 m2
Komora:
11,5 m2
Koupelna:
13,5 m2
Chodba:
5,5 m2

Tuto nabídku mohu doporučit všem zájemcům o krásné rodinné bydlení s dosahem přírody, ale také klientům, kteří poptávají nemovitost za účelem rekreace.

Více informací vám rád sdělím osobně a zvu vás na prohlídku.

Rodinný dům v Rapotíně
Rodinný dům v Rapotíně
Rodinný dům v Rapotíně
Rodinný dům v Rapotíně

Neváhejte mě kontaktovat, rád Vám tuto nemovitost osobně představím

Cena za nemovitost: 7.490.000,- Kč

Máte zájem o nemovitost či o prohlídku? Napište mi!

Mám zájem o nemovitost - Rodinný dům v Rapotíně

GDPR

2 + 2 =

Reference

Byli jste spokojení s mou prací a přístupem? Dostali jste všechny informace? Proběhl obchod podle vašich představ?

Budu rád za vaše hodnocení Facebooku nebo na Googlu na Zdeněk Šupina - realitní makléř na Firmy.cz

S panem Šupinou byla jednoduše radost spolupracovat. Od rychlé domluvení prohlídky bytu, přes následnou telefonní i mailovou komunikaci, až po samotné předání klíčů a podepsání smlouvy. Pan Šupina je velmi ochotný člověk, problém nebyl ani s úpravou smlouvy. Rozhodně doporučuji a rád využiju služby i v budoucnu.

Moje zkušenost s realitní kanceláří ReMax v Šumperku předčila má očekávání. Od prvního jednání přes jednotlivé kroky až do finální fáze prodeje mé nemovitosti projevil pan Šupina vysokou míru profesionality, vstřícnosti, znalosti oboru i čistě lidského přístupu. Byla jsem vždy včas informována o všech změnách a podrobně mi byly vysvětleny všechny náležitosti. Byla jsem tak zbavena všech, i těch nejmenších starostí. Dovoluji si tvrdit, že spolupráce s panem Šupinou ze šumperského ReMaxu je sázka na jistotu.

Eva Kohutová

Byla jsem velice spokojená s přístupem pana Šupiny po celou dobu naší spolupráce hledání a koupi vhodného bytu pro mě. Díky jeho snaze se vše podařilo a jsem velice spokojená. Proto doporučuji jeho pomoc při prodeji, nebo koupi nemovitostí všem.

Marta Poštulková

Jsem velmi spokojen se službami pana Šupiny. Velmi rychle vše vyřizoval, dobře komunikoval. Vše mělo hladký průběh.

Vážím si jeho přístupu ke mě jako klientovi. Vřele doporučuji využít jeho služeb.

David Sláma

Služby byly velmi profesionální a vysoko nad rámec čistě pracovní spolupráce. Pan Šupina vysvětlil všechny fáze, které nás při prodeji nemovitosti čekaly, pomohl zařídit některé komplikované procesy, vždy si našel čas nejen při prodeji, ale i po něm. Poradil i další věci s prodejem spojené, které už by mohly jít mimo něj (převody energií, platba daně z nemovitosti v příštích letech, atd.). Velmi rád se na něj obrátím kdykoli budu ohledně nemovitostí cokoli potřebovat. Jeho služby mohu jen doporučit i ve srovnání s dalšími realitními agenty, se kterými jsem se do té doby setkal.

Zdeněk Papoušek

Neuvěřitelný odborník, zařídí úplně vše. Navíc příjemný člověk. Vřele doporučuji!

Pavel Kubelka

Vysoká profesionalita, korektnost, spolehlivost i osobní přístup zaručily hladký a bezproblémový průběh koupě nemovitosti. Byli jsme velmi spokojeni.

Dr. Alena Flamee

Top realitní makléř, velká spokojenost, o vše se postará a zařídí vše okolo vaší nemovitosti. Velice profesionální přistup a ochota. Příjemné vystupování.

Marián Veselý

S prací pana Zdeňka Šupiny jsme byli velmi spokojení. Vstřícnost, ochota, komunikace, pohotovost, rychlost a velmi milý lidský přístup, s tím se už tak často nesetkáváme. Ještě jednou moc děkujeme za pomoc, rady a vše, co jste pro nás udělal. Moc si toho vážíme a moc to pro nás bylo milým překvapením a urychlilo to celý proces prodeje. Doporučujeme pana Zdeňka Šupinu všem ostatním klientům, budete velmi spokojeni. Ještě jednou děkujeme.

Jiřina Ryšavá

“S panem Šupinou byla příjemná spolupráce, jeho přístup – jak po profesní, tak i osobní stránce byl perfektní. Jelikož jsme neměli s nákupem nemovitosti žádné zkušenosti, vše nám vždy ochotně vysvětlil a mohli jsme se na něj kdykoliv obrátit. Vřele doporučujeme.”

Miška Tesařová

“Pan Šupina je velice schopný makléř a myslím, že ohodnocení 5 hvězdiček je málo. Mohu jen a jen doporučit. Opravdu člověk na svém místě. Prodal nám už několik nemovitostí a v případě dalšího prodeje budeme řešit pouze a jen s ním. Vřele všem doporučuji!!! Děkujeme”

Karel Warenich

“Škoda, že se nedají dát známky jako ve škole, pouhé DOPORUČUJI je v případě pana Šupiny dost málo. Kdybychom byli ve škole, má to za 1* Je to profesionál, který je ale navíc empatický (když vidí emoce na pochodu, vytasí panáka a svým klientům dokáže poradit i po té osobní stránce. Není to jen o tom něco prodat/koupit, jde i o další servis a rady kolem (nehledě na to, že jsme z Brna ani jednou nemuseli přijet zbytečně, postaral se i o záležitosti na byťáku a ušetřil nám cestování). Cením si i toho, že zájemce o můj byt selektoval a já už se tak potkala jen s tím solidním (který byl zároveň i kupcem). Pokud hledáte slušného, zkušeného a milého “realiťáka”, pak jste na správné adrese.”

Monika Babincová

“S panem Šupinou jsme byli maximálně spokojeni. Dokázal poradit, předal nám veškeré informace a neměl problém vyřešit vše, co jsme potřebovali. Oceňujeme profesionalitu, výborný přehled a znalosti. Samozřejmě nechyběl ani osobní přístup.”

Denisa Švarcová

“Děkuji moc za super spolupráci panu Šupinovi. Velice příjemné a přátelské vystupování, o jakékoliv nové skutečnosti nás ihned informoval a vysvětlil další postup tak, abychom vše pochopili. Co bylo řečeno, bylo i dodrženo, celý prodej proběhl k naší maximální spokojenosti a pro nás bez jakékoliv starosti. Ještě jednou moc děkuji a všem mohu jen doporučit.”

Blanka Šebelová

“Vřele doporučuji.Pan Šupina je skvělý makléř,vše vysvětlí do hloubky a do detailu.Velice lidský a přátelský přístup.”

Lada Crhová

“Opravdový ” PAN ” realitní makléř, který ví co dělá a dělá to velice dobře a profesionálně. Všem 100% doporučuji!”

“Pana Šupinu bych určitě doporučila všem. Je ochotný a okamžitě řeší každou situaci”

“Profesionální obchodník na svém místě. Skvělá komunikace, ochota a rychlý obchod s lidským přístupem”

Martin Pich

“Spolupráce s panem Šupinou byla skvělá, určitě doporučujeme. Profesionál na svém místě a navíc s lidským přístupem. Vysvětlí, poradí i nad rámec “pouhého” prodeje nemovitosti.”

Blanka Dvorakova

“Pan Šupina opravdu spolehlivý makléř!!! Do detailu vysvětlí každý problém a kdykoliv řeší. Všem vřele doporučuji!!!”

Dana Kocourková

“Věcný a korektní přístup, efektivní tah na branku, rychlá reakce na průběh řešení – variantní řešení! Sympatický/empatický a přátelský způsob jednání se zákazníkem ústící v příjemný pocit zákazníka z veškerého jednání.”

“S panem Zdeňkem Šupinou byla příjemná spolupráce, jeho přístup – jak po profesní, ale i osobní stránce byl perfektní. Všem prodávajícím i kupujícím na trhu s nemovitostmi jeho služby vřele doporučuji.”

Kamil Krejčí

“Vstřícné a profesionální jednání a přístup”

“S panem Šupinou byla příjemná spolupráce, jeho přístup – jak po profesní, tak i osobní stránce byl perfektní. Jelikož jsme neměli s nákupem nemovitosti žádné zkušenosti, vše nám vždy ochotně vysvětlil a mohli jsme se na něj kdykoliv obrátit. Vřele doporučujeme.”

Markéta Tesařová

“Výborná kvalita služeb; 100% spolehlivost; vysoce profesionální přístup; rychlost v práci; přímá a jasná komunikace; příjemné jednání; vše vždy důkladně projednáno, zařízeno. Maximální spokojenost s poskytovanými službami. Vstřícný, zkušený a spolehlivý makléř. Určitě ho doporučím známým. Pan Šupina je muž na správném místě. Povedl se nám realizovat obtížný obchod a vše proběhlo naprosto perfektně i přes jisté překážky. Oceňuji okamžitou odezvu, férové jednání, vše vysvětlil do nejmenšího detailu. Vřele doporučuji.”

Zdeněk Gros

“Pan Šupina je naprostá špička ve svém oboru!!! Vždy profesionální přístup a hlavně velice seriozní jednání. To už se dnes jen tak nevidí. Jestliže obchod s reality, tak jedině s REMAX a panem Šupinou.”

Petr Kodeš

“Vstřícnost, zásadovost, kompletní servis a rychlý průběh celého obchodu od oslovení makléře až po samotný prodej naší nemovitosti.”

Dostálovi

“Spolupráce s panem Šupinou byla velice příjemná, je maximálně vstřícný a spolehlivý. Můžu jen doporučit.”

Helena Vondrková

“Dobrý den pane Šupino. Za Vaši službu můžu jen poděkovat. Zprostředkování, komunikace i vlastní prodej se povedl naprosto korektně. Dodržel jste smluvené termíny, nedošlo na žádné slibování. Odvedl jste naprosto profesionální práci bez zbytečných obstrukcí. V případě další potřeby, rád využiji Vaše služby”

Tomáš Mezera

“Pro pana Šupinu jednoznačně 5 hvězdiček za nadstandardní přístup ke komplikovanému prodeji mé nemovitosti, za férové a operativní jednání…..a jedna hvězda navíc za lidskost a mé osobní sympatie . Hledáte-li makléře, pak toto je každopádně ta nejsprávnější volba.”

Daniel Černoch

Zdeněk Šupina – realitní makléř

RE/MAX Elite Reality
Gen. Svobody 98/15
787 01 Šumperk

IČ:  73064491
tel. č.: +420 737 729 446
e-mail: zdenek.supina@re-max.cz

Online rezervace >>

Kontaktní formulář

GDPR

11 + 6 =

Skip to content